دانلود(تحقیق بررسی آسیب شناسی اجتماعی)

قسمتی از متن: آسيب شناسي اجتماعي مفهوم جديدي است كه از علوم زيستي گرفته شده و مبتني بر تشابهي است كه دانشمندان بين بيماريهاي عضوي و آسيبهاي اجتماعي (كجرويها ) قائل مي شوند . در واقع ، با شكل گيري و رشد جامعه شناسي در قرن نوزدهم ميلادي ، بهره گيري از بررسی آسیب شناسی اجتماعی,ويژگيهاي فرهنگ عناصر ,اساسي فرهنگ هنجارهاي ,اجتماعي تعريف كجروي ,اجتماعي انواع كجرويهاي ,اجتماعي ناسازگاري جامعه,دانلود تحقیق|39013131|agr30009262|اِی جی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق بررسی آسیب شناسی اجتماعی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از متن:
آسيب شناسي اجتماعي مفهوم جديدي است كه از علوم زيستي گرفته شده و مبتني بر تشابهي است كه دانشمندان بين بيماريهاي عضوي و آسيبهاي اجتماعي (كجرويها ) قائل مي شوند . در واقع ، با شكل گيري و رشد جامعه شناسي در قرن نوزدهم ميلادي ، بهره گيري از علوم مختلف براي بيان فرايند هاي اجتماعي نيز معمول گرديد و در نتيجه بسياري از اصطلاحها و واژه هاي رايج در علوم ديگر چون زيست شناسي ، علوم پزشكي ، زمين شناسي و مانند ان در جامعه شناسي نيز به كار گرفته شد كه از جمله مي توان” آسيب شناسي اجتماعي” را نام برد .

فهرست:
آسيب شناسي اجتماعي چيست ؟
هدفها و مقاصد آسيب شناسي اجتماعي
فرهنگ
ويژگيهاي فرهنگ
ضربه فرهنگي
عناصر اساسي فرهنگ
هنجارهاي اجتماعي
انواع هنجارها
تعريف كجروي اجتماعي
ملاكهاي تشخيصي كجرويهاي اجتماعي
انواع كجرويهاي اجتماعي
عوامل موثر در كجرويهاي اجتماعي
خانواده
مدرسه
گروه همسالان
بنيانهاي اجتماعي كجرويها
ناسازگاري جامعه با ارگانيسم انساني
ناسازيهاي دروني جامعه
نظريه هاي جامعه شناختي كجرويها
تعريف كنترل اجتماعي
نظريه كنترل اجتماعي
نظم وكنترل اجتماعي
سرقت
تعريف سرقت
علل و انگيزه هاي سرقت
علل و انگيزه هاي رواني – عاطفي سرقت
علل اجتماعي – اقتصادي سرقت
نگاهي به سرقت در ايران
اعتياد چيست ؟ معتاد كيست ؟