دانلود(تحقیق ریخته گری ژلی)

دانلود تحقیق با موضوع ریخته گری ژلی، در قالب word و در 26 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق: مقدمه: در چندسال اخیر، تکنیک ریخته‌گری ژلی توجه بسیاری از محققین را به علت سادگی و مزایایی که این روش نسبت به دیگر روش‌ها دارد، به سوی خود جلب کرده است. اریخته گری ژلی , تحقیق در مورد ریخته گری ژلی , ریخته گری ژله‌ای , کاربرد ریخته گری ژلی, فرآیند ریخته گری ژله ای, ریخته گری ژله ای سرامیک, کاربرد ریخته گری ژلی در تولید سرامیک, ریخته گری و ژلاسیون, متالوژی سرامیک|34046022|agr30009262|اِی جی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق ریخته گری ژلی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق با موضوع ریخته گری ژلی،
در قالب word و در 26 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
مقدمه:
در چندسال اخیر، تکنیک ریخته‌گری ژلی توجه بسیاری از محققین را به علت سادگی و مزایایی که این روش نسبت به دیگر روش‌ها دارد، به سوی خود جلب کرده است. این روش به لحاظ نیاز نداشتن به هیچگونه امکانات خاص و پیچیده برای تولید سنتی نیز کاربرد دارد. در اولین دوره پس از اختراع، این فرآیند به لحاظ به کار رفتن افزودنی های سمی آلی، از نقطه نظر صنعتی، کاربرد پیدا نکرد.

Jenny و همکارانش در سال 1998، گروه دیگری از افزودنی‌ها را که نسبت به گروه قبلی که توسط Omtate و همکارانش در سال 1991 ارائه شده بود و از رسمیت کمتری برخوردار بود معرفی کردند.
Methly Bisacrylamide(MBAM) ،Methacrylamide(MAM) به ترتیب عنوان مونومر و Crosslinker معرفی شدند. برای دوغاب‌های مایع که از (MAM-MBAM) تهیه شدند، آمونیوم پرسولفات (APS) و متیل اتیل دیامین (TEMED) به عنوان بازدارنده و کاتالیزور مورد استفاده قرار گرفت.
علاوه بر سادگی و قابلیت شکل‌دهی نزدیک به محصول نهایی، مطالعاتی برای تبیین مزایای دیگر ریخته‌گری ژلی سنتی و ...